مهدکودک

مهدکودک 

مهدکودک در اصفهان به دلیل پیشرفت تکنولوژی و تغییرات آن و نیاز به آموزش و یادگیری و به دلیل شاغل بودن مادر یا پدر و آمادگی برای مدرسه و کسب مهارت های یادگیری کودک باید مدتی را در مهد سپری کند.
این مقطع مخصوص رده سنی سه سال ( نیمه دوم سال ۱۳۹۴ و نیمه اول سال ۱۳۹۵)میباشد.
مهدکودک مخلی است برای مراقبت،شناخت استعدادها،پرورش عاطفی،جسمی،هوشی،رفتاری،گفتاری و رشد خلاقیت کودک. مرکز خلاقیت نسل نواندیش دو دوره متفاوت برای این مقطع سنی در نظر گرفته است :

۱.دوره مهارت آموزی
۲.دوره استعدادیابی

مهارت آموزی :
مهدکودک در اصفهان در دوره مهارت آموزی کودک انواع مهارت های مورد نیاز را در قالب بازی آموزش میبیند. دوره استعدادیابی شامل سنجش استعداد کودک در ۵ زمینه میباشد.۳ کلاس فوق برنامه(نقاشی خلاق،تئاتر و زبان انگلیسی)در این دوره برگزار میگردد و سطح آموزش فراتر از مهدکودک میباشد.

استعدادیابی :
مهدکودک در اصفهان در استعداد یابی ۵ زمینه اصلی دارد:۱.مدیریت و روابط انسانی.۲.ریاضی و فنی.۳.علوم و آزمایشگاه.۴.ورزش.۵.هنر و معماری . که هر کدام از این ۵ زمینه گرایش های خاص خود را دارد و کودک با حضور در دوره ۸ ماهه مرکز تمامی زمینه ها و گرایش های آن ها را پژوهش میکند

.

دوره ما ٨ماهه هستش و کلاس فرانسه و روسیم نداریم .

ما برا محقق شدن هوش در ذهن بچه ها دوره کلاسهای هوش هیجانی برگزار میکنیم

کلاسهای نقاشی : این کلاس شامل متدهای نقاشی از جمله طراحی،سیاه قلم و … میشود .

کلاس کاردستی : هدف پرورش ذهن خلاق و استفاده از مواد دورریختینه.

کلاس سفال : این کلاس فوق العاده کلاس خوبی برای مهارت دست ورزی،افزایش خلاقیت است.

کلاس ماسه بازی : ویژه سن ٢و ٣ساله که در این کلاس قالب گیری ،نقاشی روی شیشه و بازی با کودک کار میشه

مهدکودک

.

مهدکودک در اصفهان

مهدکودک و پیش دبستانی و مرکز خلاقیت نسل نواندیش مفتخر است با مجربترین کادر آموزشی بهترین آموزش خلاقیت کودکان در اصفهان را دارا می باشد .

مهدکودک