آموزش زبان انگلیسی کودکان در اصفهان

اهمیت آموزش زبان انگلیسی به کودکان

کودکان آینده این مرز و بوم هستند و ثروت اصلی ایران به تفکر و اندیشه علمی آینده سازان بستگی دارد. هر چه در آموزش و تعلیم کودکان کوشا باشیم کشوری پیشرفته تر و آینده ای پر افتخار تر خواهیم داشت. آموزش زبان انگلیسی کودکان در اصفهان ، تضمین کنندهآینده حرفه ای و تحصیلی آنها می باشد.

در عصر حاضر داشتن آگاهی و دانش در موضوعات مختلف یک عنصر حیاتی در زندگی است. در دهکده جهانی امروز همه افراد باید بتوانند در تعاملات و ارتباطات شرکت کنند. بهره وری از دانش و تکنولوژی کشورهای پیشرفته بدون مطالعه و دریافت اطلاعات از کشور مبدأ امکان پذیر نیست. زبان انگلیسی بعد از چینی ماندارین، پر کاربرد ترین زبان در دنیاست که در کشورهای بسیاری زبان اول به حساب می آید.

از طرفی زبان محافل علمی و آکادمیک جهانی انگلیسی است و همه تحقیقات و یافته های علمی به زبان انگلیسی ترجمه شده و در سراسر جهان انتشار خواهد یافت. آموزش زبان انگلیسی به کودکان در حفظ ارتباط با دنیای پیشرفته واقعیتی است غیر قابل انکار. کودکان با یادگیری زبان انگلیسی بهتر می توانند با تحولات در آینده خود را وفق دهند.

.

 چرا آموزش زبان انگلیسی به کودکان مهم است؟

ذهن کودکان، آماده یادگیری است از این رو سنین کودکی بهترین زمان برای آموزش و تعلیم کودکان می باشد و می بایست یادگیری را از همین سنین آغاز کرد. آموزش زبان انگلیسی بلافاصله پس از تولد کار صحیحی نیست و کودک باید ابتدا بتواند تکلم به زبان مادری را فراگیرد.لذا سنین 1 تا 3 سالگی زمانی است که باید همه صحبت ها و داستان سرایی ها به زبان مادری کودک باشد.

در این زمان کودک به طور طبیعی اصول اولیه سخن گفتن و تفکر به زبان مادری را فرا می گیرد. در سنین کودکی هم زمان با آموزش های هنری، نقاشی، مجسمه سازی و دیگر آموزش های تفریحی بهتر است آموزش زبان انگلیسی را به برنامه کودکان اضافه کرد. فراگیری زبان دوم در کودکی اهمیت زیادی در تکامل یادگیری در آینده دارد. آموزش های دوران کودکی موجب بهبود در قوه ادراک و یادگیری کودکان خواهد شد.

آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی کودکان در اصفهان

مهدکودک و پیش دبستانی و مرکز خلاقیت نسل نواندیش مفتخر است با مجربترین کادر آموزشی بهترین آموزش زبان انگلیسی کودکان در اصفهان را دارا می باشد .

آموزش زبان انگلیسی کودکان