آموزش رباتیک کودکان در اصفهان

اهداف کلاس رباتیک

دلایلی برای آموزش رباتیک به کودکان

آموزش رباتیک کودکان در اصفهان در واقع مهارت های عملی را در زندگی می آموزند و این مهارت ها تأثیر بسیار مثبتی در زندگی آینده کودکان دارند. در آموزش رباتیک، کودکان در فعالیت ها خلاقانه و چالش برانگیز شرکت می کنند و این موجب علاقمند شدن کودکان به علم، تکنولوژی و مهندسی در سال های نخست زندگی آنان می شود.

رباتیک باعث سرگرمی کودکان و انجام کارهی دستی توسط آنان می گردد. تمرینات تعاملی دست کودکان موجب می شود کودکان از ذهن خود برای یادگیری روش های مختلف استفاده کنند. آموزش رباتیک موجب افزایش سرعت عمل در کودکان می شود. کودک فرامی گیرد که به چه صورت می تواند آینده و اتفاقات آن را پیش بینی کند.

ربات ها می توانند با ایجاد یک فراین یادگیری موجب تقویت قوه تخیل کودکان گردند. بچه ها در کنار بررسی رفتارهای حرکتی ربات به یادگیریبرنامه نویسی هم می پردازند و همچنین آموزش رباتیک  می تواند علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی را از طریق تماشا و تعامل با ربات ها که نتایج عملی درس روزانه است، به کودکان آموزش دهد.

کودکان در تعامل با ربات، یک جزء شناخته شده از برنامه نویسی به نام تفکر محاسباتی را بدون توجه به ماهیت آن یاد می گیرند. این آموزش در ابتدا ممکن است دیداری به نظر برسد اما با گذشت زمان به یک برنامه نویسی پیچیده و حرفه ای تبدیل خواهد شد و به صورت کاملا تجربی در ذهن آنان تثبیت خواهد گردید.

آموزش رباتیک کودکان در اصفهان می تواند شامل ربات های مختلفی از جمله ربات انسان نما، جعبه هایی بر روی چهار چرخ و یا هواپیماهای بدون سرنشین باشد. آموزش رباتیک همچنین به کودکان حس یادگیری توسط تجربه های شخصی به دست آمده از طریق رباتیک را به آنان القا می کند و به این ترتیب موجب افزایش اعتماد به نفس کودکان می گردد و به آنان در رسیدن به موفقیت های بزرگتر و بیشتر کمک می کند و طراحی، ساخت و برنامه نویسی ربات برای آنان تبدیل به یک علم و مهندسی خلاق فردی می گردد.

 

آموزش رباتیک کودکان

آموزش رباتیک کودکان در اصفهان

مهدکودک و پیش دبستانی و مرکز خلاقیت نسل نواندیش مفتخر است با مجربترین کادر آموزشی بهترین آموزش رباتیک کودکان در اصفهان را دارا می باشد .